בן יוסף לוי | משרד עורכי דין

פירוק חברה מרצון

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

במאמר הזה נעסוק בהליך פירוק חברה מרצון. פעמים רבות בעלי חברות טועים לחשוב שחברה מפסיקה את חייה כאשר היא מפסיקה את פעילותה, מפטרת את עובדיה, סוגרת את שעריה, ואולי אפילו סוגרת את חשבון הבנק שלה. אלא, שחברה שאינה פעילה אך עדיין רשומה ברשם החברות, צוברת בכל שנה כלפי רשם החברות חובות שהולכים וטופחים, היא נחשבת כמפרת חוק כשאינה מגישה דיווחים שנתיים לרשם החברות, ובעלי מניותה והדירקטורים שלה חשופים לסנקציות אישיות.

פירוק חברה מרצון

פירוק חברה מרצון עם עו"ד מומחה

יתירה מכך, חברה שאינה פועלת לסגירת תיקיה ברשות המסים לאחר הפסקת פעילותה, עלולה למצוא עצמה צוברת חובות כלפי רשויות המס.

כיום, קיימות דרכים מהירות דרכן ניתן בתוך מספר חודשים להשלים הליך של פירוק חברה מרצון לאחר הסדרת חובות (ככל שקיימים) גם כלפי רשויות המס ורשם החברות או קבלת פטור מהם.

קיימים מספר מסלולים שונים באמצעותם ניתן להביא למצב של פירוק חברה מרצון, שלא באמצעות בית המשפט.

 

אם אתם בעלי מניות או דירקטורים בחברה לא פעילה, דעו כי עליכם להביא לפירוק החברה בהקדם האפשרי על מנת לעצור את מירוץ העלויות.  

משרדנו בעל ניסיון רב בתחום של חדלות פירעון, פירוק חברות והסדר חובות. צרו קשר ואנו ננהל את הליך פירוק החברה במהירות ובמקצועיות.

עו"ד ליאור בן-יוסף לוי עוסקת במשפט האזרחי, בדגש על תחום חדלות פרעון, הן של יחידים והן של תאגידים, כמו גם בדיני הבנקאות וליטיגציה. במשך שנות עיסוקה בתחום, צברה עוד בן-יוסף לוי ניסיון עשיר בניהול הליכי פשיטת רגל וחדלות פרעון מורכבים, בליווי וייצוג הצדדים במגרש חדלות הפרעון.
לתיאום פגישת ייעוץ
תמונת פרופיל של ליאור בן יוסף-לוי עורכת דין להסדר חובות