בן יוסף לוי | משרד עורכי דין
התמחות המשרד
פשיטת רגל
נקלעתם למצב שאינכם יכולים לשלם יותר את חובותיכם? הן כאדם פרטי והן כעסק הנקלע לקשיים כלכליים יתכן ואתם נמצאים בפתחה של פשיטת רגל.
חדלות פירעון
חדלות פירעון של אדם (פשיטת רגל) היא מצב כלכלי שבו אדם לא יכול לשלם את חובותיו בזמן, או שסכום החובות שלו גבוה יותר משווי הנכסים שלו. במצב כזה, אותו אדם רשאי להגיש לבית המשפט, בליווי עורך דין פשיטת רגל, בקשה להכריז עליו כפושט רגל (חדל פרעון) וליתן לו הפטר מחובותיו.
entrepreneur-businessman
פירוק חברה
חברה בע"מ שהגיעה לסוף דרכה, בין אם בגלל סכסוך בין בעלי מניותיה, בעקבות כישלון מיזם שניסתה לפתח או בשל משבר בלתי צפוי שהביא לסחרור כלכלי שאין ממנו מוצא, נדרשת להיכנס להליך של פירוק חברה.
שיקום כלכלי
שיקום כלכלי – כאשר נצברים חובות מעבר ליכולת הכלכלית של האדם והתשלומים החודשיים הנדרשים גבוהים מהיכולת האמתית, לא ניתן לנהל אורח חיים תקין. בהליכי חדלות פרעון ושיקום כלכלי ניתן לבצע רה-ארגון לחובות, למחוק את חלקם, ולקחת חלק בתוכנית לשיקום כלכלי ליצירת שינוי ארוך טווח.
payday
הפטר חובות​
חייבים שאין באפשרותם לשלם את כל חובותיהם, יכולים לפנות לבית משפט בבקשה למתן צו הפטר - צו שיאפשר להם למחוק את החובות שצברו ולהתחיל דרך חדשה.
הסדר חובות​
אנשים רבים לוקחים הלוואות בשל מגוון סיבות ומטרות, חלק מתכננים חתונה מרשימה, חלק פותחים עסק חדש וחלק מעוניינים לרכוש את הבית הראשון שלהם.
למה אנחנו הכי טובים?
היתרונות שלנו