בן-יוסף לוי | משרד עורכי דין

אודות המשרד

עורכת דין ליאור בן-יוסף לוי הקימה את משרדה במטרה להעניק שירותים משפטיים בתחום חדלות הפרעון וללוות ולסייע ליחידים ולחברות להסדיר את חובותיהם.

בעלת תואר ראשון LLB במשפטים מהמסלול האקדמי המכללה למנהל, ועוסקת במשפט האזרחי, בדגש על חדלות פרעון, הן של יחידים והן של תאגידים. במשך שנות עיסוקה בתחום צברה עוד בן-יוסף לוי ניסיון עשיר בניהול הליכי פשיטת רגל וחדלות פרעון מורכבים, בליווי וייצוג הצדדים במגרש חדלות הפרעון, בהם בעלי תפקיד, נושים וחייבים.

למשרדה של עורכת הדין בן-יוסף לוי ניסיון רב בהליכי חדלות פרעון של מגוון גופים ובהם יחידים, חברות, עמותות, אגודות שיתופיות ושותפויות, וכן במגוון הליכים בתחום -הליכי פירוק, הסדרי חוב וכינוס נכסים של תאגידים, בין היתר בניהול הליכי חדלות פרעון בעלי הלשכות ציבוריות רחבות היקף.

ניסיונה הרב של עו"ד בן-יוסף לוי בייצוג בעלי תפקיד בהליכי חדלות הפרעון, כמו גם ייצוג נושים מסחריים ופרטיים, מומחיותה ושליטתה בענפי משפט שונים ומגוונים, מעניקים למשרדה יתרון מהותי בטיפול בהליכים משפטיים של חדלות פירעון והסדרי חוב. ניסיונה ובקיאותה בדיני חדלות הפרעון ובענפי המשפט השונים, כמו גם בהופעה תדירה בבתי המשפט בערכאות השונות, מאפשרים ליתן מענה למגוון רב של בעיות משפטיות שמתעוררות בהליכים השונים.

למשרד בן-יוסף לוי אחוזי ההצלחה גבוהים בתחום, זאת הודות למקצועיות, ולחדשנות וליצירתיות המאפיינת את שלבי הטיפול השונים בתיק, והכל תוך התאמה אישית לצרכי הלקוח.

התמחות המשרד

האתר פונה לנשים וגברים כאחד. השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד. המידע באתר הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות המחייבות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקות בתי המשפט. השימוש במידע המופיע באתר אינו תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.