7/1/2021

פירוק חברה מרצון

תגיות

11/5/21 8:02

פעמים רבות בעלי חברות טועים לחשוב שחברה מפסיקה את חייה כאשר היא מפסיקה את פעילותה, מפטרת את עובדיה, סוגרת את שעריה, ואולי אפילו סוגרת את חשבון הבנק שלה. אלא, שחברה שאינה פעילה אך עדיין רשומה ברשם החברות, צוברת בכל שנה כלפי רשם החברות חובות שהולכים וטופחים, היא נחשבת כמפרת חוק כשאינה מגישה דיווחים שנתיים לרשם החברות, ובעלי מניותה והדירקטורים שלה חשופים לסנקציות אישיות.

יתירה מכך, חברה שאינה פועלת לסגירת תיקיה ברשות המסים לאחר הפסקת פעילותה, עלולה למצוא עצמה צוברת חובות כלפי רשויות המס.

כיום, קיימות דרכים מהירות דרכן ניתן בתוך מספר חודשים להשלים הליך של פירוק חברה מרצון לאחר הסדרת חובות (ככל שקיימים) גם כלפי רשויות המס ורשם החברות או קבלת פטור מהם.

קיימים מספר מסלולים שונים באמצעותם ניתן להביא לפירוק של חברה מרצון, שלא באמצעות בית המשפט.

אם אתם בעלי מניות או דירקטורים בחברה לא פעילה, דעו כי עליכם להביא לפירוק החברה בהקדם האפשרי על מנת לעצור את מירוץ העלויות.  

צרו קשר ואנו ננהל את הליך פירוק החברה במהירות ובמקצועיות.

אודות

עורכת דין ליאור בן-יוסף לוי הקימה את משרדה במטרה להעניק שירותים משפטיים בתחום חדלות הפרעון וללוות ולסייע ליחידים ולחברות להסדיר את חובותיהם. במשך שנות עיסוקה בתחום צברה עו"ד בן-יוסף לוי ניסיון עשיר בניהול הליכי פשיטת רגל וחדלות פרעון מורכבים, בליווי וייצוג הצדדים במגרש חדלות הפרעון, בהם בעלי תפקיד, נושים וחייבים.

למה איתנו

משרדנו חרט על דגלו מקצועיות, אמינות ומתן שירות ללא פשרות. במשך שנים, ייצגה עוה"ד בן-יוסף לוי בעלי תפקיד וניהלה מאות רבות של הסדרי חוב, פירוק חברות ופשיטות רגל. כיום, בזכות הניסיון, הידע, וההיכרות המעמיקה והאישית עם זווית הראיה של כלל השחקנים במגרש חדלות פרעון, נהנים לקוחות המשרד ממקצועיות, ליווי מקיף ואחוזי הצלחה גבוהים.