פירוק חברה

עורכת דין ליאור בן-יוסף לוי עוסקת ייצוג נושים (לרבות עובדים) בהליכי פירוק חברות בבתי המשפט המחוזיים. לעורכת דין בן-יוסף לוי ניסיון רחב בניהול הליכי פירוק חברות, עמותות, ואגודות שיתופיות, הן כמייצגת נושים המבקשים לגבות את חוב החברה כלפיהם, והן כמייצגת בעלי תפקיד המתמנים בהליכים אלו על ידי בתי המשפט המחוזיים.

במסגרת הליכי פירוק חברה, ניהלה עורכת דין ליאור בן-יוסף לוי תיקים רבים בהם בעלי מורכבויות משפטיות שונות, בהם בין היתר הליכים לאיתור והשבת נכסים שהוברחו מהחברה; גביית חובות ישירה מבעלי שליטה בחברה, ועוד.

כמו כן, עורכת דין ליאור-בן יוסף לוי ניהלה עשרות רבות של תיקי חדלות פרעון תאגידיים בעלי מורכבויות שונות, לעיתים תוך הפעלת החברה, ניהול עובדיה, קשרי העבודה עם ספקיה, לקוחותיה וכיוצא באלה ובקיאה ברזי ההליך

תאמו פגישת ייעוץ עוד היום

עו"ד ליאור בן-יוסף לוי עוסקת במשפט האזרחי, בדגש על תחום חדלות פרעון, הן של יחידים והן של תאגידים, כמו גם בדיני הבנקאות וליטיגציה. במשך שנות עיסוקה בתחום, צברה עוד בן-יוסף לוי ניסיון עשיר בניהול הליכי פשיטת רגל וחדלות פרעון מורכבים, בליווי וייצוג הצדדים במגרש חדלות הפרעון.

הקליקו

האתר פונה לנשים וגברים כאחד. השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד. המידע באתר הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות המחייבות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקות בתי המשפט. השימוש במידע המופיע באתר אינו תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.