תחום

חדלות פירעון

עורכת דין ליאור בן-יוסף לוי עוסקת מזה עשור בתחום פשיטות הרגל (או בשמו החדש – הליכי חדלות פרעון של יחידים). למשרדנו ניסיון בניהול מאות רבות של תיקי חדלות פרעון וייצוג בעלי תפקיד שונים בהליכי פשיטת רגל וחדלות פרעון המתמנים על ידי בתי המשפט (נאמנים ומנהלים מיוחדים).

בהליכים אלו מלווה עורכת דין ליאור בן-יוסף לוי הן יחידים המבקשים להיכנס להליך פשיטת רגל לשם קבלת הפטר מחובותיהם (או לקבל צו שיקום כלכלי בשמו החדש). כמו כל עורכת דין ליאור בן-יוסף לוי מייצגת נושים המבקשים לגבות את חובותיהם מחייבים המצוים בלהיכים אלו.

הליכי חדלות הפרעון של יחידים כוללים כדבר שבשגרה, התמודדות עם מורכבויות שונות, הן משפטיות והן אישיות, וכן דורשים יכולות ניהול הליך עיקש ורגיש. הודות לניסיונה רב השנים של עורכת דין בן-יוסף לוי בתחום ולמיומנויות שרכשה בנסיונה הרב, אחוזי ההצלחה להם זוכה עורכת הדין ליאור בן-יוסף לוי בתחום – גבוהים מאוד.

תאמו פגישת ייעוץ עוד היום

עו"ד ליאור בן-יוסף לוי עוסקת במשפט האזרחי, בדגש על תחום חדלות פרעון, הן של יחידים והן של תאגידים, כמו גם בדיני הבנקאות וליטיגציה. במשך שנות עיסוקה בתחום, צברה עוד בן-יוסף לוי ניסיון עשיר בניהול הליכי פשיטת רגל וחדלות פרעון מורכבים, בליווי וייצוג הצדדים במגרש חדלות הפרעון.

הקליקו

מאמרי המשרד