תחום

שיקום כלכלי

עורכת דין ליאור בן-יוסף לוי עוסקת בניהול משברים כלכליים, וליווי וייצוג בהליכים השונים לגורמים עסקיים, כמו גם ליחידים המבקשים להסדיר את החובות שצברו למול נושיהם.

לעורכת דין ליאור בן-יוסף לוי ניסיון עשיר בגיבוש תוכניות כלכליות המאפשרות ארגון חובות מחדש תוך פעילות עסקית יצרנית, ובליווי וייצוג עד להגעה לכדי הסדר נושים המאושר על ידי בית המשפט.

ניהול הליך הסדר חוב כולל התמודדות עם משברים ולחצים, כמו גם יכולות איזון בין האינטרסים השונים של השחקנים במגרש חדלות הפרעון – הכל במטרה להביא להשלמת הסדר הנושים והשבת העסק לפעילות יצרנית סדירה.

יכולות אלו וממומחיות מיוחדת זו בניהול משברים כלכליים, נצברו הודות לניסיונה הרב של עורכת דין ליאור בן-יוסף לוי בייצוג גורמים עסקיים ופרטיים כאחד בהליכי הסדר חוב מורכבים ובעלי השפעות ציבוריות רחבות, כמו גם בעלי תפקיד (נאמנים, מפרקי חברות ועמותות, כונסי נכסים ומנהלים מיוחדים) המתמנים על ידי בתי המשפט המחוזיים במחוזות השונים לשם ניהול הליכי הסדר אלו.

תאמו פגישת ייעוץ עוד היום

עו"ד ליאור בן-יוסף לוי עוסקת במשפט האזרחי, בדגש על תחום חדלות פרעון, הן של יחידים והן של תאגידים, כמו גם בדיני הבנקאות וליטיגציה. במשך שנות עיסוקה בתחום, צברה עוד בן-יוסף לוי ניסיון עשיר בניהול הליכי פשיטת רגל וחדלות פרעון מורכבים, בליווי וייצוג הצדדים במגרש חדלות הפרעון.

הקליקו

מאמרי המשרד